mgr Anna Ossowicka

dyrektor żłobka

Jestem absolwentką  studiów magisterskich  na kierunku Pedagogika o specjalności Logopedia oraz studiów podyplomowych Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów z zakresu pracy z  dziećmi i wczesnego wspomagania rozwoju. Przez 9 lat pracowałam na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz logopedy, również z dziećmi niepełnosprawnymi i o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Jestem osobą ambitną, komunikatywną i kreatywną. W codziennym życiu stawiam na rozwój zarówno osobisty oraz placówki. Jako dyrektor żłobka chcę stworzyć miejsce przyjazne dzieciom i ich rodzinom, w którym każdy dzień będzie inspirującym i ciekawym przeżyciem.

Moje motto życiowe brzmi:
„Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, których jeszcze nie potrafimy”.

p. Małgosia

opiekunka w grupie „Kotki”

Z wykształcenia jestem pedagogiem z ukończonym kursem opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. W życiu codziennym szczęśliwą i spełnioną mamą niespełna 3 – letniego bąbla.
Doświadczenie zdobyłam pracując jako opiekun w żłobkach i klubach dziecięcych w Bydgoszczy. Jestem osobą opiekuńczą, troskliwą ale też bardzo energiczną i wesołą a najczęściej po prostu „zwariowaną ciocią”.
Uważam, że każdy mały człowiek jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

p. Sylwia

opiekunka w grupie „Kotki”

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Pedagogika ogólna oraz studiów podyplomowych na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, a także studiów licencjackich na kierunku Socjologia o specjalności Zarządzanie zasobami ludzkimi.
Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3. Nieustannie poszerzam swoje wiadomości i umiejętności na temat prawidłowego stymulowania rozwoju swoich podopiecznych. W pracy z dziećmi podchodzę indywidualnie do każdego z nich, by czuły się pewnie i bezpiecznie. Jestem zwolenniczką radosnej i twórczej zabawy. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i spełnienia, a uśmiech dziecka staje się motywacją do dalszego kreatywnego działania.
Prywatnie mama 3 letniego chłopca. W wolnych chwilach uwielbiam podróżować, od zawsze zakochana w górach.

p. Kasia

opiekunka w grupie „Myszki”

Jestem dyplomowaną opiekunką dziecięcą. Osobą radosną, cierpliwą, oraz otwartą na nowe doświadczenie zawodowe jakim jest praca w żłobku. Uwielbiam zabawy z dziećmi,  szybko nawiązuje z nimi kontakt i zdobywam zaufanie. Ważne jest dla mnie, aby dzieci czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Lubię aktywnie spędzać czas, jazdę na rolkach i bieganie.
Moją największą pasja są zwierzęta- prywatnie posiadam psa, fretki i królika.

p. Karolina

opiekunka w grupie „Myszki”

Jestem absolwentką Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Ukończyłam studia pedagogiczne pierwszego stopnia w specjalności: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z diagnozą pedagogiczną. Interesują mnie różnorodne formy plastyczne, które z chęcią wykonuję. Bardzo lubię opiekować się małymi dziećmi, jestem osobą cierpliwą, spokojną i wesołą. Myślę, że nasze codzienne spotkania z maluchami zamienią się w niesamowitą i wspaniałą przygodę, dzięki której będę mogła zdobyć ich sympatię i zaufanie.

p. Ania

położna

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Położnictwo oraz Policealnej Szkoły Opiekunek Dziecięcych. Na co dzień jestem pełna entuzjazmu, przybliżę dzieciom nie tylko tematy zdrowia i higieny. Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo podopiecznych, jednak nie brakuje mi kreatywności by umilić najmłodszym czas artystyczną aktywnością.
W wolnych chwilach spełniam się w pracach plastycznych takich jak haft, cardmaking i innych rodzajach rękodzieła. Chętnie pośpiewam i potańczę.

p. Olga

pomoc w żłobku

Z wykształcenia jestem dyplomowaną opiekunką dziecięcą, aktualnie kształcę się na kierunku terapeuta zajęciowy. Na co dzień jestem osobą pogodną, cierpliwą i radosną. Wolny czas spędzam aktywnie najchętniej jeżdżąc rowerem po lesie. Pasjonuję się fotografią i podróżami.