Beata Czyż

dyrektor żłobka

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi na kierunku Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza z pracą socjalną. Przez przeszło dwadzieścia lat pracowałam na stanowisku opiekunki dziecięcej, a przez rok pełniłam funkcję kierownika żłobka w Zespole Żłobków Miejskich w Bydgoszczy.
Jestem osobą zorganizowaną, asertywną, komunikatywną, moim życiowym celem jest praca z dziećmi, która zawsze daje mi poczucie spełnienia. Zawsze staram się dbać zarówno o rozwój osobisty jak i zawodowy. Dla mnie najważniejszym priorytetem jest wspieranie rozwoju dziecka i zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa w przyjaznej zbliżonej do domowej atmosferze.

Moje życiowe motto brzmi:
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak.

p. Ania

opiekunka

Z wykształcenia jestem farmaceutą,  ale od dzieciństwa marzyłam o pracy z dziećmi.  Ukończyłam kurs dla opiekunów w żłobku i klubie dziecięcym.

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując jako pomoc nauczyciela w przedszkolu.

W mojej pracy zależy mi na zapewnieniu dzieciom zarówno troskliwej opieki jak i radosnej zabawy, tak aby uśmiechy gościły na dziecięcych twarzach , a miłe wspomnienia beztroskich chwil towarzyszyły im na dalszych etapach rozwoju .

Zawsze jestem gotowa, aby z uśmiechem przytulić i otrzeć łzę  w razie dziecięcych smuteczków.

Prywatnie jestem mamą prawie 3 letniego brzdąca – zatem doskonale znam potrzeby maluszków.

p. Ewa P.

opiekunka

Praca z dziećmi to moja pasja. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe: w szkole uczyłam j. polskiego, w przedszkolu pracowałam na stanowisku nauczyciela, w innej placówce jako asystent nauczyciela w grupie integracyjnej. Przez kilka lat poznałam także specyfikę pracy w żłobku. Od kilkunastu lat zajmuje się dziećmi rozwijając ich kompetencje i wrażliwość. Cechy osobowości, które sprzyjają pozyskaniu mi sympatii i zaufania dzieci to: empatia, otwartość, poczucie humoru, ale też  konsekwencja i łagodność. Wspieram dzieci w ich wszechstronnym rozwoju najlepiej jak umiem, by umiały znaleźć swoje miejsce w grupie w społeczności, ale przede wszystkim w tym celu, aby zawsze mogły być sobą.

 

p. Dominika

położna małych dzieci

p. Natalia

pomoc w żłobku

Ukończyłam liceum ogólnokształcące. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, które zdobyłam pracując na stanowisku pomocy nauczyciela w przedszkolu. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i wkładam w nią całe swoje serce. Na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo maluszków, którym się opiekuję. Prywatnie uwielbiam spacery i spędzanie wolnego czasu z rodziną. Jestem osobą spokojną i sumienną.

 

 

 

p. Ewa K.

opiekunka