Aktualności

Aktualności prowadzimy na naszym profilu na FaceBook’u.

 

Zapraszamy do naszego niepublicznego przedszkola „Kraina Talentów”

Zapraszamy do naszego niepublicznego przedszkola „Kraina Talentów”

Jesteśmy przekonani, że placówka działająca również pod szyldem BZDZ tak jak nasz żłobek zapewni dzieciom właściwe warunki do rozwoju oraz nauki. Posiadamy doświadczonych i zaangażowanych wychowawców, którzy zadbają o wszechstronny rozwój każdego malucha. Nasze przedszkole oferuje także różnorodne zajęcia dodatkowe, a także zdrowe i smaczne posiłki. Naszym atutem jest własna profesjonalna scena teatralna, gdzie dzieci rozwijają swoje nie tylko sceniczne talenty.  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki i zapoznania się z naszą ofertą.

Poznawanie pracy na wsi

Poznawanie pracy na wsi

Dzieci miały okazję bliżej poznać pracę rolnika. Z zainteresowaniem słuchały opowieści o uprawach, zwierzętach gospodarskich i sezonowych pracach na roli.
To była nie tylko fascynująca przygoda edukacyjna, ale również lekcja szacunku dla trudu i pracy rolników, którzy troszczą się o nasze codzienne jedzenie.

Obchody Dnia Strażaka

Obchody Dnia Strażaka

Dzieci miały okazję dowiedzieć się o pracy strażaków i ich niezwykle istotnej roli w społeczeństwie. Zapoznały się z różnymi elementami wyposażenia oraz specjalnym pojazdem gaśniczym. Dzieci teraz doskonale rozumieją, że strażacy są nieustannie czujni i gotowi pomagać nam w każdej trudnej sytuacji, dbając o bezpieczeństwo.

Rozwijamy umiejętności językowe

Rozwijamy umiejętności językowe

Podczas zajęć logopedycznych dzieci miały okazję rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne, ćwiczyły wymowę dźwięków i budowały pewność siebie w mówieniu.

Ruch przy muzyce

Ruch przy muzyce

Na zajęciach Zumby maluchy mogły oddać się energicznej zabawie w rytmie muzyki. Ta aktywność fizyczna nie tylko sprawia im wiele radości, ale także pomaga w rozwijaniu koordynacji ruchowej.

Twórcza zabawa z piankoliną

Twórcza zabawa z piankoliną

Podczas zajęć sensorycznych dzieci doskonaliły swoje zdolności manualne i bawiły się piankoliną. Udało im się ulepić bałwana, ślimaka, a nawet stworzyć kolorowe domki.

Przygoda z ufoludkami

Przygoda z ufoludkami

Po wysłuchaniu wiersza o ufoludkach nasze maluchy wzięły udział w twórczych zajęciach. Wykonały zielone ludki i pomogły im wrócić do swoich spodków, a dźwięk gwizdków od czajników dał sygnał do odlotu. To było doświadczenie, które rozwijało wyobraźnię.

Maluch w świecie książek

Maluch w świecie książek

Dzieci dowiedziały się, że książki rozwijają wyobraźnię i wpływają na rozwój mowy oraz zdolności poznawcze. Podczas zajęć wykonały piękne zakładki do książek, które z pewnością pomogą im w utrzymywaniu cennych nawyków czytelniczych.