Aktualności

Aktualności prowadzimy na naszym profilu na FaceBook’u.

 

Przygoda z ufoludkami

Przygoda z ufoludkami

Po wysłuchaniu wiersza o ufoludkach nasze maluchy wzięły udział w twórczych zajęciach. Wykonały zielone ludki i pomogły im wrócić do swoich spodków, a dźwięk gwizdków od czajników dał sygnał do odlotu. To było doświadczenie, które rozwijało wyobraźnię.

Maluch w świecie książek

Maluch w świecie książek

Dzieci dowiedziały się, że książki rozwijają wyobraźnię i wpływają na rozwój mowy oraz zdolności poznawcze. Podczas zajęć wykonały piękne zakładki do książek, które z pewnością pomogą im w utrzymywaniu cennych nawyków czytelniczych.

Dinozaury w żłobku

Dinozaury w żłobku

Z okazji Dnia Dinozaura dzieci miały okazję poznać fascynujący świat prehistorycznych stworzeń. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści o dinozaurach i stworzyły prace plastyczne, przedstawiające te olbrzymie gady. Zabawa przyczyniła się do rozwijania kreatywności i wyobraźni.

Odciskamy nasze dłonie

Odciskamy nasze dłonie

Maluchy odciskały swoje dłonie w masie solnej. Dzięki temu każde dziecko stworzyło wspaniałą pamiątką, którą mogło zabrać do domu i z dumą zaprezentować rodzicom.

Zumba dla maluszków

Zumba dla maluszków

Dzieci miały okazję wziąć udział w zajęciach tanecznych z Zumby, podczas których poprzez ruch i zabawę doskonaliły koordynację ruchową. Zajęcia te przyczyniły się do poprawy nastroju. Dzieci z uśmiechem na twarzy wykonywały kroki taneczne.

Dzieci uczą się dbać o swoje zęby

Dzieci uczą się dbać o swoje zęby

Zorganizowaliśmy specjalne zajęcia edukacyjne, podczas których dzieci dowiedziały się, jak ważne jest dbanie o zęby. Dzieci z dużą uwagą słuchały o tym, jak prawidłowo myć zęby i co robić, aby uniknąć próchnicy. Dzięki temu zyskały wiedzę, która pomoże im utrzymać zdrowe zęby przez całe życie.

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet postanowiliśmy obdarować dziewczynki pięknymi tulipanami, aby poczuły się wyjątkowo.

Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne

Na zajęciach plastycznych dzieci wykonały pracę pt. „Sikorki”.