Aktualności

Aktualności prowadzimy na naszym profilu na FaceBook’u.

 

Psie odwiedziny

Psie odwiedziny

Za każdym razem wizyta psa terapeuty w żłobku wnosi wiele nowych doświadczeń w życiu dzieci. Na te spotkania maluchy czekają z wielką niecierpliwością i radością. Wspólne zabawy wywołują mnóstwo pozytywnych emocji, a kontakt z przyjaznym czworonogiem jest zawsze dużym wydarzeniem.

Świąteczne aktywności

Świąteczne aktywności

Wracając pamięcią do świąt Bożego Narodzenia, dzieci ozdobiły watą brodę Mikołaja, malowały bombki na choinkę i tańczyły z płatkami śniegu.

Świąteczne wspomnienia

Świąteczne wspomnienia

Dzieci dzieliły się wrażeniami o świętach Bożego Narodzenia, chwaliły otrzymanymi prezentami, miło wspominały spotkania z najbliższymi i świąteczne przyjemności.

Dzień Kredki

Dzień Kredki

Święto to jest w szczególny sposób związane z dziećmi. Swoje pierwsze prace plastyczne wykonują właśnie przy użyciu kredek.

Logopedia z niedźwiadkiem polarnym

Logopedia z niedźwiadkiem polarnym

Zajęcia logopedyczne mają na celu zapobieganie powstawaniu zaburzeń mowy oraz niwelowanie istniejących już nieprawidłowości.

Czarny kot świętuje!

Czarny kot świętuje!

Dzieci wykonały pracę plastyczną przedstawiającą czarnego kota. Dowiedziały się kilku ciekawostek, a także przesądów związanych z bohaterem dnia.

Życzenia

Życzenia

Niech nachodzące Święta Bożego Narodzenia będą radosne, zdrowe i wyjątkowe, a Nowy Rok 2023 przyniesie pokój, optymizm, życzliwość oraz spełnienie marzeń.

Zima po angielsku

Zima po angielsku

Dzieci poszerzyły angielskie słownictwo o zwroty związane z zimą.